PEUGEOT BOXER 1.9 DISEL 
I ARDHUN NGA FRANCA NE GJENDJE SHUM TE MIR
KM 160.890 ME GARANCION
BATERIN E RE
RADIATORI I NXEMJES I RI
GREJAQAT E RI
VITI PRODHIMIT 03.12. 1999
QMIMI ME DOGAN 2.500 EURO  DHE  PA DOGAN  2.300 EURO